O nás

LASERpraktik.cz

LASERpraktik Mohelnice (okres Šumperk, 15 min. od Olomouce) je moderní studio estetické medicíny, které nabízí řadu služeb na bezbolestné zkrášlení Vašeho těla.

Odbornou lékařskou garanci zajišťuje MUDr. Leoš Russitzki, všichni pracovníci mají řadu certifikátů k práci s laserovými technologiemi.

Využijte i vy nejmodernější technologie estetické medicíny a vyberte si Vaši službu ještě dnes.

"krásná pleť je zdravá pleť"

Bc. Emanuela Russitzki, DiS.

Všeobecná sestra, Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, Osvědčení o absolvování programu "Kosmetické služby", Certifikát o školení pro práci s laserovým scannerem a laserovou sondou, Certifikát evropské společnosti pro využití laseru v medicíně. Certifikáty pro práci s kosmetickými přístroji a pro práci s kosmetikou Juliette Armand a Sothys.

MUDr. Leoš Russitzki

Atestace a licence pro oboru všeobecného lékařství, atestace a licence pro obor ušní, nosní a krční, Certifikát o školení pro práci s laserovým scannerem a laserovou sondou, Certifikát evropské společnosti pro využití laseru v medicíně. Certifikát k aplikaci botulotoxinu a výplňových materiálů s kys.hyaluronovou. Osvědčení k aplikaci mezonití.Certifikát RegenLab k aplikaci autologní PRP plazmy.
NATURpraktik.cz

Portfolio