Od počátku svého vzniku jde SOTHYS cestou filosofie propojení duše a těla. Kosmetické procedury nenabízí jen zkrášlení obličeje a těla, jsou především zaměřena na maximální relaxaci, uvolnění a ryzí zážitek pro Vaše smysly. 

SOTHYS Paris drží krok s nejmodernějšími objevy v oblasti kosmetiky a přichází s vlastními inovativními koncepty. Výzkumně vývojové centrum SOREDEC v Brive je v neustálém kontaktu s univerzitami a předními vědeckými laboratořemi a každým rokem přichází s exkluzivními technologickými inovacemi, jejichž výsledkem je unikátní spojení komfortu a účinku. V souladu se svou filozofií tak garantují laboratoře SOTHYS kvalitu, účinnost a bezpečnost kosmetických výrobků. Dokladem toho je i skutečnost, že výrobky SOTHYS neobsahují parabeny.

Je to francouzská kosmetika založená na přírodních ingrediencích, v dokonalé symbióze  účinků specifických aktivních složek a manuálních technik.

Nabídka ošetření – hydratační kúra, oční kúra, kúra na citlivou pleť, sezónní kúra jaro/ léto a podzim/zima

Ošetření jsou založená na souznění účinků specifických aktivních složek a patentovaných exkluzivních manuálních technikách. Srdcem ošetření je modelážní technika Digi-Esthétique® odvozená z nejlepších západních a východních masážních technik, která navozuje harmonii mezi tělem a duší a zároveň posiluje účinnost a výsledky aplikovaných produktů. Kombinuje tlaky prstů, masáž a odvodňování. Intenzivním relaxačním účinkem odbourává stres, zlepšuje cirkulaci energie a revitalizuje pleť.

Ceník ošetření

Základní péče Sothys1200,-
Intenzivní kúra očních kontur850,-
Hydra 3HA hydratační kúra2100,-
Ošetření pro citlivou pleť s termální vodou ze Spa1400,-
Sezónní ošetření jaro, léto nebo podzim, zima1450,-