Tento typ liftingu účinně pomocí vstřebatelných mezonití obnovuje kolagen v pokožce s efektem vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek.

Na pokožce, vytvoří  kolagenovou síť zpevňující povadlé  kontury s efektem vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek.

Mezonitě jsou vhodné k řešení drobných vrásek kolem rtů a očí, na povislou kůži a kontury obličeje, vrásky na krku a dekoltu, zpevnění povadlé kůže na pažích.

Výrazného liftingu, tedy zvednutí povislé kůže a vypnutí, dosáhneme při použití hladkých nitíToto ošetření nám pomáhá oddálit  klasický chirurgický lifting.

Postup zákroku

Aplikace mezonití se provádí pomocí ultra tenkých jehel přímo do indikovaných oblastí a vrásek. Kolem mezonití dochází k novotvorbě kolagenu, který vytvoří síť zpevňující tkáně a vyplňující vrásky. Během 6 měsíců dojde ke vstřebání nití, ale kolagenová vlákna postupně dorůstají  a zůstávají na daném místě.

Výhody

   

  • Bezprostředně po zákroku se objeví jen mírný otok, zarudnutí nebo dočasná bolestivost, modřinky. Tyto důsledky aplikace vymizí většinou do několika hodin, maximálně do dvou dnů. Ošetření nezanechává  jizvy. Metoda je cenově dostupná, výsledek přetrvává 1,5 až 2 roky.
  • Vlákna jsou vyrobena z materiálu, který je nealergenní a do 6 až 8 měsíců se zcela rozkládá.
  • Výborně se kombinuje s ostatními estetickými zákroky (výplně, botulotoxin).
  • Aplikace mezonití nenarušuje přirozenou mimiku obličeje

Ceník ošetření – mezonitě

10 mezonití4000,-Kč

Cena ošetření závisí na spotřebě mezonití při ošetření a začíná na 4000,- Kč