Využívá léčebné možnosti vlastní krve s obsahem růstových faktorů k podpoře tvorby  nové tkáně pro omlazení, zpevnění, mírné vypnutí pleti a vyhlazení jemných vrásek.

Jedná se o  jednu z nejprogresivnějších metod estetické  medicíny pomáhající efektivně regenerovat kožní buňky. Principem je stimulace kolagenových buněk, protože stárnutí pleti je způsobeno právě ztrátou kolagenu.

Tyto tělu vlastní látky regenerují kožní buňku a spouštějí omlazující proces kůže a zlepšují kožní metabolismus velmi přirozenou cestou.

Nejprve se odebereme 10ml krve do speciálni zkumavky  a v centrifuze se oddělí  během 5 minut červené krevní buňky od vlastní plazmy, kde se zvýší díky moderní technologii RegenPlazma koncentrace destiček a růstových faktorů až o 600%, čímž se po aplikaci spustí hojivé procesy v kůži.

Před aplikací se pleť očistí dezinfekčním roztokem a drobnými vpichy ji aplikujeme do zvolené oblasti.

Hlavní výhodou je fakt, že tělo nepřijímá cizí, uměle vytvořené látky.

Dokonce je možná její současná kombinace s kyselinou hyaluronovou, čímž se dosahuje ještě lepší hydratace pleti a omezíme výskyt drobných vrásek.

Indikace plazmaterapie

Hranice není stanovena věkem ani pohlavím. Lokální aplikace se uplatní na rozličných částech těla a není to pouze obličej. Použitím této metody lze dosáhnout omlazení pokožky, ale také dlouhodobě preventivně chránit pokožku před vnějšími vlivy (sluneční záření). Skvělých výsledků dosahuje při léčbě vypadávání vlasů a léčby akné. 

Kontraindikace metod

Je třeba se vyvarovat užívání  léků na ředění krve. V místě aplikace nesmí probíhat zánětlivý proces, odstup po ošetření chemickým peelingem nebo laserem je 1 měsíc.

Jak dlouho trvá ošetření?

Celkově se dá říci, že postačí 30 minut k ošetření včetně vlastního odběru. Pokud pracujeme v citlivých oblastech obličeje nanášíme znecitlivující krém Emla. 

Co všechno se dá vylepšit?

  • Vrásky kolem očí
  • Tmavé kruhy pod očima
  • Ztráta pružnosti krku + dekoltu
  • Jemné vrásky nad horním rtem
  • Hřbety rukou
  • Padání vlasů a alopecie
  • Strie
  • Jizvy a akné

Doporučovaný  počet aplikací…. 2 – 4 v prvním roce

           

Pacienti pozorují  zlepšení vzhledu pleti, textury a tónu do tří týdnů. Postupné zlepšování celkového stavu můžeme pozorovat po dobu 1 roku. Efekt trvá následně další 1 rok. Tzn. Jak dlouho mi tento zákrok pomůže zlepšit stav mojí pleti? – 2 roky.

Podívejte se !                      http://www.zafax.cz/pro-pacienty/fotogalerie-pred-a-po#obsah

Ceník ošetření RegenPlazma

PopisCena
Regenplazma -obličej, krk, dekolt4500,-
Regenplazma s kyselinou hyaluronovou- obličej6500,-